Greičiausiai kiekviena iš mūsų esame svajojusi aplankyti žymiausius pasaulio kurortus, mėgautis tropikų saule ir pliuškentis šiltose vandenyno bangose. Majamis – miestas, kuris atsiras ne vieno keliautojo svajonių sąrašo dešimtuke ir išpildys visas Tavo svajones.

Tačiau, net ir planuojant atostogas geriausiuose pasaulio kurortuose, įsimintinoms atostogoms žavesio suteikia ne numinti turistiniai maršrutai ir griežtai suplanuotas kelionių grafikas, bet autentiški perliukai, kuriuos gali atrasti tik bendraudama su vietiniais gyventojais.

Gyvendama Floridoje penkerius metus ir nuolat atrasdama naujas vietas, šiandiena dalinuosi geriausiai Majamio perliukais. Dauguma jų yra nemokami ir viskas ko tau reikės — noro pažinti.

Majamyje atrasi ne tik laukinį naktinį gyvenimą, seksualųjį South Beach pliažą, bet ir pasimėgauti trankiais būgnų ritmais pliaže ar savo akimis išvysti NBA žvaigždes.

Saulėtų įspūdžių pašėlusiame Majamyje!

Top 8 Autentiški Perliukai Majamyje

Nr. 1 South Beach pliažas — nuo maudynių šiltose bangose iki pašėlusių pramogų baruose.

diana lietuvininke
Jokia kelionė pietų Floridoje nebūtų pilnavertė neaplankius seksualaus South Beach pliažo. Majamio pliažai sužavės šviesiu smėliu, maloniu šiltu vandenynu, įdegusiais kūnais ir pramogomis, kurios vilios Tave kiekviename žingsnyje. Jei nepatingėsi ir pliaže pasitiksi kylančią saulę (apie 7 val ryto) — čia išvysi pasaulinio garso modelių fotosesijas. Naktinis pasivaikščiojimas Ocean Drive užbus muzikos gausa, maisto kvapais, spalvomis ir autentiškais automobiliais, kuriais pasipuikuodami čia važinėja visi, kas laukia išskirtinio dėmesio ir foto blyksnių.

Vertinimas: 10/10
Kaina: nemokamai
Kodėl verta: Platus saulėtas pliažas su įkaitusiais kūnais — dieną, naktį — pašėlę vakarėliai.
Kaip rasti: 5-17 gatvė, Ocean Drive Majamis

Nr. 2. Naktinis dragas “Greiti ir įsiutę” stiliumi.

Kuo daugiau dūmų, kuo greičiau, kuo garsiau — taip galima apibūdinti šiuolaikinį Majamio dragą. Kai užsidega žalias šviesoforo signalas greičio fanatikai rungiasi ⅛ mylios greičio juostoje. Countyline Dragway pamatysi ne reklaminius dragus su rėmėjų logotipais ar surežisuotu scenarijumi, bet tikrus greičio fanatikus iš visos Amerikos, atvykusius čia rungtis su geriausiais ir laimėti pagrindinį prizą bei geriausiojo titulą.

Dar prieš “Greiti ir Įsiutę” filmo premjerą 2001metais (kai kurios serijos buvo filmuojamos Majamyje) dauguma šio drago dalyvių nelegaliai varžėsi Majamio gatvėse. Tačiau dabar Countyline dragas leidžia tai daryti legaliai ir pritraukia vis daugiau gerbėjų iš visos Amerikos ne tik dėl ypatingų automobilių (pvz. su JET varikliais), modifikuotų motociklų, bet ir dėl galimybės pasirungti savo automobiliu bei išbandyti jėgas varžantis su profesionalais.

Vertinimas: 10/10
Kaina: $20 (žmogui)
Kodėl verta: Pamatysi ne reklaminį dragą, o tikrų greičio fanatikų kurtus nerealius automobilius su JET varikliais.
Kaip rasti: http://www.countylinedragwayinc.com/
Video: https://www.youtube.com/watch?v=Zg9dcRkdiF8

Nr. 3. Būgnų ritmai pilnaties apšviestame pliaže.

majamis

Full moon party buvo netikėtas atradimas. Turiu perspėti, kad tai nėra legalus renginys, turintis savo scenarijų (kartais dėl per didelio triukšmo susibūrimo dalyvius vaiko policija, o vieta gali būti keičiama), tačiau galbūt todėl susilaukia vis daugiau dėmesio ir pritraukia tris šimtų laisvos sielos žmonių. Muzikos entuziastai, nuo profesionalių būgnininkų iki vaikišką būgną prigriebusių mėgėjų, čia gros būgnais iki vidurnakčio, merginos šoks su ugniniais lankais, o vaikinai demonstruos kvapą gniaužiančius triukus su ugnimi.
Nors šis renginys nėra anonsuojamas jokiame laikraštyje ar lankytinų vietų sąraše, dėl savo ypatingos nuotaikos susilaukia vis daugiau žmonių, kurie kažkokiu paslaptingu būdų jį suranda.

Vertinimas: 10/10
Kaina: nemokamai
Kodėl verta: Braziliški būgnų ritmai, laisva atmosfera ir pilnatis užburs ir pakraus energijos visiems metams. Vyksta pirmąją pilnaties naktį.
Kaip rasti: http://www.miamidrums.com/full-moon-drum-circle-miami-miami-beach/.

Nr. 4. Mangos Tropical Cafe — žavingų padavėjų šokis ant baro

diana lietuvininke
Raumeningas padavėjas, kuris tik ką elegantiškai atnešė Tau kokteilį, kitą minutę jau šoks ant baro. Gyva muzika, puiki programa ir besikeičiantys padavėjai šokėjai ant baro Tave nuteiks tikrai pašėlusiai nakčiai. Baras garsėja puikia programa, gyva muzika, nesibaigiančiomis linksmybėmis ir unikaliu interjeru. Jei nori pasimėgauti lotyniškais ritmai, būtinai apsilankyk šiame bare.

Vertinimas: 10/10
Kaina: įėjimas nemokamas, alus $6
Kodėl verta: Karštas šou ant baro, gyva muzika ir lotynų ritmai Majamyje.
Kaip rasti: 900 Ocean Dr, Miami Beach

Nr. 5 NBA žvaigždės iš arti — Miami Heat žvaigždžių trijulė

NBA-650x406D-Wade, Chris Bosh, LeBron James — Majamio trijulė, kurią verta pamatyti savo akimis. Namų rungtynės žaidžiamos Majamio senamiestyje American Airlines Arenoje (talpina 20 000 žiūrovų). Savo akimis pamatyk tikrą amerikietišką šou!

Vertinimas: 10/10
Kaina: bilietai nuo $17 (rezervuojant iš anksto)
Kodėl verta: Tikras amerikietiškas šou ir NBA žvaigždės iš arti.
Kaip rasti: American Airlins Arena, Miami

Nr. 6. Majamio senamiesti (nemokamai) iš viršaus.

majamio-senamiestis-650x430

Puikus pasirinkimas norint pamatyti Majamio senamiestį nemokamai. Nereikės sukti galvos dėl automobilio parkavimo ar leisti pinigų senamiesčio apžvalgos turams. Tiesa pasakius Floridoje viešasis transportas nėra labai patogus, tačiau metrotroley tikras atradimas ir labai linksma pramoga. Kadangi metrotroley yra visiškai automatizuoti ir važiuoja be vairuotojo — vaikai dažnai jį lygina su mini Disney.

Vertinimas: 8/10
Kaina: nemokamai
Kodėl verta: Pamatysi senamiestį iš viršaus ir pasimėgausi kelione be vairuotojo.
Kaip rasti: http://www.miamidade.gov/transit/metromover.asp

Nr. 7. Pamatyk milijonierių vilas ir pasimėgauk greičiu.

milijonieriu-greiciukas-650x406
Pamatyti Majamį iš vandens — must doo. Bayside parke rasi laivus, kurie siūlo vandens keliones, tačiau — jei mėgsti greitį ir nuotykius — rinkis Thrillriders greitajį katamaraną. Puiki laivo komanda, greitis, muzika ir vaizdai atskleis kitą Majamio pusę — įžymybių namai, milijonierių vilos ar Tavo pamėgtų filmų filmavimo vietos. 45 minučių turą vainikuos išplaukimas į atvirą Atlanto vandenyną. Perspėjimas — gali grįžti šlapias, bet… visada laimingas (šypt).

Vertinimas: 10/10
Kaina: $36 (žmogui)
Kodėl verta: 45 min greičio ir nuotykių, milijonierių namais, užburiantys vaizdai ir Atlanto vandenynas.
Kaip rasti: http://www.thrillermiami.com/index.html

Nr. 8 Išlydėk kruizinius laivus South Point Parke

majamis-kuri-privalai-pamatyti-naktinis-dragas-greiti-ir-isiute-stiliumi-ir-bugnu-ritmai-pilnatyje-675x300
Majamio uostas dažnai vadinamas Kruizinių laivų sostine. 2009 metais South Point parkas buvo renovuotas už 22 milijonus dolerių. Tačiau šį parką unikaliu daro ne investicijų dydis, bet tobula vieta — išplaukiančių laivų kelias susijungia su pliažu. Vietiniai gyventojai mėgsta šį parką, nes čia malonu bėgioti, važinėtis dviračiais ar riedučiais, daryti jogą ar išlydėti laivus. Savaitgaliais, 4 val. vakaro čia renkasi žmonės, norintys pamatyti nuostabų saulėlydį ir išlydintys didžiausius pasaulyje kruizinius laivus.

Vertinimas: 10/10
Kaina: nemokamai
Kodėl verta: Vieta kur susijungia South Beach pliažas ir laivai. Tobula vieta praleisti laiką ramiai, išlydėti laivus ir pasimėgauti saulėlydžiu.
Kaip rasti: South Pointe Park, Miami

email
Author

Labas, esu Diana Lietuvininkė ir aš tikiu... Aš tikiu, kad visos mes turime neapsakomai didelę vidinę jėgą pasiekti tai, ko trokštame. Aš tikiu, kad esame vertos visa, kas geriausia. Aš tikiu, kad Tu turi talentų, kurių laukia pasaulis. Man labai patinka saulėtos dienos ir Bob Marley muzika. Jei aš nerašau, tai greičiausiai vaikštinėju Neries pakrante ar šoku namuose. Aš tikiu tuo, ką darau, nes aš tikiu Tavimi...

Comments are closed.